Prefabrik Yapılar
Modern teknoloji ile imal edilen prefabrik yapılar güvenli, konforlu, uzun ömürlü, ekonomik ve hızlı çözüm sağlaması amacı ile tercih edilir.

Prefabrik Yapılar

Anasayfa » Prefabrik Yapılar
Modern teknoloji ile imal edilen prefabrik yapılar güvenli, konforlu, uzun ömürlü, ekonomik ve hızlı çözüm sağlaması amacı ile tercih edilir. Tek ve iki katlı olarak oluşturulabilen prefabrik yapıların imalat ve montaj süreleri çok kısa olup, yapı kullanım ömürleri fazladır. Bu yapıların genel kullanım alanları; konutlar, bahçe evleri, şantiye binaları, okullar, sosyal tesisler, ibadet alanları ve idari hizmet alanlarıdır.
                 
Tekil ve birleşimli oluşturulabilen yaşam konteynerleri hiçbir söküm işlemine gereksinim duymadan taşınmaya elverişlidir. İhtiyaca  uygun tasarlanan konteynerler kolayca sökülüp paketlenebildiğinden küçük stok alanların da dahi yıpranmadan uzun yıllar depolanabilir. Konteynerlerin kullanım alanları; acil yaşam hacimleri, şantiye konaklama hizmet ve çalışma üniteleri, güvenlik kulübeleri, mobil hizmet sunan iş yerleri ve GSM kabinlerdir.